Grawerowanie laserowe – na czym polega?

Autor:Tablitek Rzeszów /15 maja 2018

Grawerowanie laserowe to technologia wytwarzania obrazów na specjalnie przygotowanej i oczyszczonej powierzchni za pomocą lasera, który usuwa z niej określoną ilość materiału.

Grawerowanie laserowe jest jedną z najbardziej popularnych metod do wytwarzania trwałych, nieusuwalnych i niezmywalnych obrazów na prawie każdej powierzchni.

Laserem można wytwarzać obrazy nie tylko w anodowanym aluminium czy stali, ale także w materiałach z tworzywa sztucznego. Obecna technologia pozwala na żłobienie laserem w akrylu, PCV, wszystkie odmiany styropianu, guma, włókna szklane, pleksi, winyle i poliestry, laminaty. Również bez problemu laser radzi sobie doskonale z powierzchniami typu drewno, korek, ceramika, papier, skóra czy nawet szkło.

Grawerowanie Rzeszów

Posiadamy również bardzo dobre zakłady usługowe zajmujące się tym zagadnieniem, jest technologią, która jest nie tylko bardzo precyzyjna i wyjątkowo trwała, ale także estetyczna. Jest ponadto bardzo bezpieczna podczas jej stosowania, gdyż jest wykonywana za pomocą sprzętu wysokiej jakości.

Grawerowanie laserowe nie powoduje żadnych zarysowań, odkształceń, pęknięć, zniekształceń na powierzchniach poddanych obróbce tą technologią, a że jest to technologia zautomatyzowana, nie zachodzi żadne ryzyko popełniania pomyłek. Grawerowanie laserowe stosowane jest w reklamie, modelarstwie, oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja wykonania.

Nasi odbiorcy

Firmy i instytucje, które postanowiły Nam zaufać.

podkarpacki-urzad-wojewodzki
Zrealizowane z przez PROMOznawcy.pl
Odwiedź Nasz BLOG  |  Copyrights © Tablitek.