Tablice rejestracyjne

Zgodnie z posiadanym certyfikatem ITS nasz zakład produkcyjny wytwarza wszystkie rodzaje stosowanych w Polsce tablic rejestracyjnych, z wyjątkiem tablic dyplomatycznych.

Robimy to od wielu lat: szybko, niezawodnie i dobrze – najlepsze tablice rejestracyjne

Od roku 1993 dostarczamy tablice rejestracyjne do Wydziałów Komunikacji na terenie województwa podkarpackiego. Zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesną, wysokowydajną linię produkcyjną niemieckiej firmy Utal wytwarza tablice foliowane o bardzo wysokich parametrach. Dobrze wyszkolona załoga posiada duże doświadczenie w produkcji tablic, organizacji pracy i współpracy z urzędami. Dynamiczny rozwój firmy postawił nas w rzędzie najnowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych producentów w kraju. Technologia „hot stamping”, którą posługujemy się od 1993 roku, powszechnie stosowana we wszystkich krajach europejskich, zapewnia bardzo wysoką jakość przy dużej wydajności, nie zanieczyszczając środowiska. Istotny dla gospodarki narodowej jest fakt wykorzystywania do produkcji naszych tablic krajowej blachy aluminiowej (Huta Konin).

Tablice rejestracyjne wykonujemy wyłącznie na zamówienia wydziałów komunikacji. Krótkie terminy wykonania, 30 – dniowy termin płatności, 3-letnia gwarancja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, produkujemy również tablice imienne, w rozmiarze oryginalnych tablic rejestracyjnych – 520x115mm. Tablice wykonane są z blachy aluminiowej, na folii odblaskowej. Litery są tłoczone mechaniczne, przez co są czytelne z daleka. Na tablicy mieści się do 8 znaków.

Nasi odbiorcy

Firmy i instytucje, które postanowiły Nam zaufać.

podkarpacki-urzad-wojewodzki
Zrealizowane z przez PROMOznawcy.pl
Odwiedź Nasz BLOG  |  Copyrights © Tablitek.