Znaki drogowe

Znaki drogowe zastosowane są w ruchu, aby wprowadzić ład i porządek w komunikacji pomiędzy kierowcami.

Dodatkowo najważniejszym ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i ograniczenie wypadków drogowych.

Z tego względu ważna jest wysoka jakość ich wykonania czyli użycie materiałów wysokiej jakości a także fachowa ich obróbka i w efekcie końcowym profesjonalny montaż.

Tablitek produkuje znaki drogowe, których odbiorcami są Zarząd Dróg i Autostrad. Możliwa jest również sprzedaż do osób indywidualnych są to między innymi znaki zakazu postoju i wjazdu. Ich zastosowanie ma miejsce na drogach prywatnych czy też na podjazdach do prywatnych posesji.

Oferujemy wszystkie stosowane w Polsce rodzaje znaków drogowy w pełnym asortymencie wymiarowym (małe, średnie, duże). Znaki drogowe wykonane są z blachy ocynkowanej z podwójnie zaginanymi krawędziami, zabezpieczone proszkowo, pokryte atestowana folią odblaskową I, II i III generacji.

Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo, dzięki któremu dokonają właściwego wyboru i zakupią najbardziej odpowiedni znak. Istnieje również możliwość wykonanie znaków na indywidualne zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu oferta to koniecznie skontaktuj się z działem handlowym!

Nasi odbiorcy

Firmy i instytucje, które postanowiły Nam zaufać.

podkarpacki-urzad-wojewodzki
Zrealizowane z przez PROMOznawcy.pl
Odwiedź Nasz BLOG  |  Copyrights © Tablitek.