Tablice urzędowe

Firma Tablitek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów produkuje wysokiej jakości, wytrzymałe tablice urzędowe zgodnie z odgórnie narzuconymi wytycznymi.

Ich profesjonalne wykonanie gwarantuje wieloletni, niezmienny kształt i wygląd każdego dnia. Jeżeli interesuje cię tego typu oferta to już dziś skontaktuj się z nami i złóż zamówienie.

Jesteś właścicielem szkoły niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej? A może jesteś dyrektorem nowej szkoły państwowej? Prawdopodobnie wiesz, że budynek, w którym prowadzisz działalność edukacyjną powinien posiadać czerwone tablice urzędowe. Jest to odgórnie narzucone poprzez decyzję Rady Ministrów. Zadaniem tego typu tablic jest informowanie osób, co się znajduje w danym budynku. Ponadto ich istnienie potwierdza wierzytelność danej placówki.

Tablice emaliowane urzędowe wykonywane są ręcznie.

Bardzo trwałe, poprzez wypalanie w piecu. Każdy urząd, szkoła czy inna instytucja publiczna zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów musi być oznaczona zewnętrzną tablicą urzędową i godłem państwowym na frontowej ścianie. Tablice są produkowane na zamówienie. Wymiary są dostosowane do obowiązujących przepisów.

Nasi pracownicy zaprojektują tablicę zgodnie z prowadzoną przez Ciebie działalnością oraz odgórnymi wytycznymi. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany! Nie czekaj i sprawdź sam ile możesz zyskać na współpracy z naszą firmą!

Nasi odbiorcy

Firmy i instytucje, które postanowiły Nam zaufać.

podkarpacki-urzad-wojewodzki
Zrealizowane z przez PROMOznawcy.pl
Odwiedź Nasz BLOG  |  Copyrights © Tablitek.