Tablice rejestracyjne Rzeszów

Zrób swoją tablicę rejestracyjną!

Autor:Tablitek Rzeszów /19 września 2018

Tablica rejestracyjna jest obowiązkowa na każdym aucie. Jest to wymagane prawem o ruchu drogowym, a brak tablicy, po której można zidentyfikować auto i jego właściciela, jest niezgodny z prawem i może być ukarany mandatem.

Polskie prawo zezwala jednak na zastąpienie standardowych tablic tablicami imiennymi. Są to tablice, na których obok kodu przypisanego każdemu województwu, może się znaleźć dowolny ciąg cyfr i znaków. Choć są to tablice indywidualne, to zamawia się je również w wydziale ruchu drogowego.

Imienne tablice rejestracyjne na samochód i motocykl

Imienne tablice można umieścić zarówno na samochodzie, jak i na motocyklu. Może się na nich znaleźć dowolny napis o długości od trzech do pięciu znaków, nie licząc kodu województwa. Zastrzeżenie jest jednak takie, że nie może to być słowo powszechnie uznawane za obraźliwe czy godzące w prawa innych osób. Warto jednak pamiętać, że imienne tablice rejestracyjne to usługa dodatkowo płatna.

Tablice rejestracyjne na zamówienie

Każdy kierowca może sobie też zamówić tablicę rejestracyjną, którą umieści np. za szybą. Na takiej tablicy może się znaleźć dowolny napis. Takie tablice rejestracyjne na zamówienie można kupić samodzielnie.

Dla osób, które interesują indywidualne tablice rejestracyjne Rzeszów jest miastem, gdzie można je zamówić.

Nasi odbiorcy

Firmy i instytucje, które postanowiły Nam zaufać.

podkarpacki-urzad-wojewodzki
Zrealizowane z przez PROMOznawcy.pl
Odwiedź Nasz BLOG  |  Copyrights © Tablitek.